Úsporné filtry pro rekuperační jednotky FLUO

Šetřete finance i životní prostředí díky unikáním filtrům FLUO SAVE. Tyto filtry jsou vyvinuté našimi specialisty. V čem jsou tyto filtry jedinečné a jaké výhody přinesou zákazníkům, kteří se rozhodnou pro náš systém centrálního řízeného větrání s rekuperačními jednotkami FLUO?

Hospodárné a životní prostředí šetřící řešení filtrů s opakovaně použitelným rámečkem jsou vyvinuté naší společností a jsme první a zatím jediní na trhu, kdo toto řešení nabízí.

Jak již asi víte, filtry v rekuperační jednotce jsou důležité pro filtrování nežádoucích částic – částic prachu (polétavého i domovního), pylu, aerosolů z různých přípravků apod. V jednotce pro centrální řízené větrání jsou umístěny zpravidla 2 filtry – jeden na přívodu vzduchu zvenčí do domu, druhý na odvodu vzduchu z interiéru do jednotky.

Aby byla filtrace opravdu účinná, je potřeba filtry pravidelně kontrolovat a měnit. Frekvence výměny záleží na místních podmínkách. Námi doporučený čas na výměnu je zpravidla 6 až 12 měsíců. Někteří naši zákazníci si ale filtry rádi vymění i častěji, třeba i po 3 měsících a zároveň přemýšlejí hospodárně a objednávají rovnou více filtrů naráz. Tím šetří čas i finance. Proto jsme pro Vás připravili sadu opakovatelně použitelného rámečku s 10 náhradními vložkami (filtry).

Sada filtrů FLUO SAVE

A teď se již dostáváme k úvodní otázce, ač částečně již zaznělo mezi řádky. V čem jsou filtry FLUO SAVE jedinečné?

  • nákupem setu šetříte životní prostředí – jednorázové filtry jsou papírové; díky koupi znovupoužitelného rámečku tedy šetříte lesy
  • šetří Váš čas – sada obsahuje 10 filtrů a jeden opakovaně použitelný a omyvatelný rámeček; při volbě této varianty dostanete sadu již s dodávkou rekuperační jednotky a nové filtry tak nemusíte objednávat dokonce 5-10 let
  • hospodárné řešení – nákupem řízeného větrání se setem filtrů (tuto variantu Vám nabídneme již v prvotní cenové nabídce) ušetříte finance za poštovné, ale i finance – sada je v propočtu finančně výhodnější až o 40 %, než jednorázové filtry

Filtry FLUO SAVE máme k dispozici pro všechny námi nabízené centrální větrací jednotky.

Úsporné filtry FLUO SAVE jsou benefitem pro naše zákazníky, kteří zvolí řešení centrálního řízeného větrání s jednotkou FLUO.

Každý měsíc posíláme zajímavé informace, jak správně vytápět, větrat nebo získávat energii. Přihlášením souhlasíte s podmínkami.

Zadat nezávaznou poptávku

Přidat další přílohu

Přihlášení k odběru novinek

Přihlášení k odběru novinek

Děkujeme za Vaši poptávku.

Vaše poptávka byla úspěšně zaznamenána a putuje ke zpracování.
Kopie zadání Vám přijde obratem do e-mailové stránky.

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán na info@v-system.cz

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za registraci.

Pokud byla úspěšná, informace o registraci přijde obratem do Vaší e-mailové schránky. Prosíme zkontrolujte si.