Přijďte za námi na online veletrh. Začínáme již tento pátek 14.5.

Kariéra

Věříme v sílu a užitečnost elektřiny, kterou považujeme za čistý zdroj energie s velkou budoucností. Naše vášeň pro ni hoří již více než dvě dekády, po které působíme na českém a slovenském trhu. Po celou dobu naší existence nabízíme jen ta řešení, která sami používáme a víme, že jsou opravdu spolehlivá a účinná.

Umíme ocenit lidi, kteří se nebojí práce a těší se na to co je čeká, stejně jako my. Pokud se chcete stát členem našeho týmu, mrkněte na pozice, na kterých byste se u nás mohli uplatnit.

Koho u nás rádi přivítáme

Nadšenec Zobrazit více

Srdcem každé společnosti jsou nadšenci. Pokud jsou naše produkty a služby tím, s čím chcete spojit svojí práci, ozvěte se nám, třeba Vám ušijeme místo na míru.

Pracovník v elektrovýrobě Benešov – jedna směna, i zkrácený úvazek Zobrazit více

Na pozici pracovníka ve výrobě hledáme pracovitého kolegu/kolegyni. Zkrácený úvazek možný.

Výhody této pozice:

  • práce přímo v Benešově
  • pracovní doba PO – PÁ, případně po dohodě možnost volné pracovní doby dle domluvy
  • standardně jednosměnný provoz bez víkendů
  • běžná pracovní doba 8 hod. / možnost zkráceného úvazku
  • čisté prostředí
  • spolehlivý zaměstnavatel – česká stabilní a rostoucí společnost
  • nástup možný ihned

Náplň práce:

  • nenáročné práce ve výrobě elektro
  • primárně práce v dílně s čistým prostředím
  • kompletace a balení hotových výrobků
  • udržování pořádku v prostorách dílen a skladů

Požadujeme:

  • pracovitost
  • manuální zručnost
  • pečlivost
  • poctivost
  • spolehlivost
  • práce vhodná pro muže i ženu

Pracoviště:

  • Benešov, Rubešova 626

Pracovní doba:

  • dle dohody
  • volné víkendy

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, doručte nám prosím životopis (e-mailem, nebo osobně do recepce zákaznického oddělení). Případně nás kontaktujte jiným způsobem.

V případě zájmu budete pozváni na osobní schůzku v Benešově.

Těšíme se na shledanou.

Pokud máte chuť jít do toho s námi, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mail info@v-system.cz. Děkujeme.

Napište nám

Přidat další přílohu

zavřít

Každý měsíc posíláme zajímavé informace, jak správně vytápět, větrat nebo získávat energii. Přihlášením souhlasíte s podmínkami.

Zadat nezávaznou poptávku

Přihlášení k odběru novinek

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán na info@v-system.cz

Formulář byl úspěšně odeslán.

Pokud byla úspěšná, informace o registraci přijde obratem do Vaší e-mailové schránky. Prosíme zkontrolujte si.