Elektrické přímotopy CLEA na obytné půdě

Designové elektrické přímotopy jsou oblíbeným produktem nejen pro přitápění obytných prostor mimo hlavní topnou sezónu. Zákazníky konvektorů jsou často i obyvatelé podkrovních bytů či ložnic. Konvektory CLEA si od nás zakoupili i manželé Lucie a Jiří na obytnou půdu, kterou využívají jako dočasné, ale plnohodnotné bydlení.

Výhodou elektrických přímotopů je jejich příznivá pořizovací cena a velmi snadná instalace. Díky využití konvektorů nemusíte vynakládat velké částky na jiný centrální topný systém. Ušetřenou částku tak můžete investovat do budoucí stavby rodinného domu, jako je tomu právě v případě Lucie a Jiřího.

Konvektory snadno zprovozníte zapojením do zásuvky.

Konvektory CLEA lze umístit na stěnu (pomocí montážního kříže). Pokud potřebujete teplo opravdu rychle a nikde nic nechcete vrtat, možností je i jejich umístění do podlahového stojánku.

Přímotopy CLEA jsou k dispozici v bílé a černé barvě v různých výkonech (tedy i velikostech) a je možné je ovládat pomocí WiFi.

Konvektory slouží jako plnohodnotné vytápění a plně pokryjí potřebu tepla v dnešních moderních domovech.

Vyjádření investora

A jak se k produktu vyjadřuje jeden z investorů, pan Jiří?

“Jinak tedy super jsou i ty CLEA přímotopy. Trošku jsem se toho bál bo je máme na obytné půdě s omezenou izolací, ale zima na pohodu a krásně celý prostor vyhřály. Děkujeme, vše z vaší strany klaplo na jedničku, vše perfektně funguje a za nás maximální spokojenost.”

Zima na pohodu a krásně celý prostor vyhřály.

Děkujeme, vše z vaší strany klaplo na jedničku, vše perfektně funguje a za nás maximální spokojenost.

Závěrem

Děkujeme manželům Jiřímu a Lucii za poskytnutí fotek z instalace konvektorů v jejich útulném a designovém bytečku a přejeme tepelnou pohodu po celý rok.

Vzhledem k tomu, že majitelé konvektorů CLEA bydlí v obytné půdě, kde v létě bývá horko, zakoupili od nás také klimatizaci a tak věříme, že právě tato kombinace technologií jim tepelnou pohodu zajistí.

Datum článku: 2.5.2024

Každý měsíc posíláme zajímavé informace, jak správně vytápět, větrat nebo získávat energii. Přihlášením souhlasíte s podmínkami.

Zadat nezávaznou poptávku

Přidat další přílohu

Přihlášení k odběru novinek

Přihlášení k odběru novinek

Děkujeme za Vaši poptávku.

Vaše poptávka byla úspěšně zaznamenána a putuje ke zpracování.
Kopie zadání Vám přijde obratem do e-mailové stránky.

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán na info@v-system.cz

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za registraci.

Pokud byla úspěšná, informace o registraci přijde obratem do Vaší e-mailové schránky. Prosíme zkontrolujte si.