13 důvodů, proč vybrat elektrické podlahové vytápění

Třináctka je někdy považována za nešťastné  číslo. Když ale mrknete na přednosti našeho elektrického podlahového vytápění uvidíte, že tahle vám smůlu určitě nepřinese.

 • Komfortní vytápění

Krásně hřeje a přitom nemáte žádné starosti s provozem, jednoduše ho ovládáte odkudkoli chcete, nepotřebujte žádný servis ani pravidelnou údržbu. Zároveň je tento systém vhodné pro kombinaci s dalšími technologiemi. Kdo má rád pro dotvoření atmosféry živý oheň v krbu, s elektrickým podlahovým vytápěním jej použijete bez omezení. Programovatelné termostaty s podlahovým i prostorovým čidlem pak zajistí, aby byla udržována optimální teplota jak podlahy, tak prostoru i při kombinaci s vytápěním krbem či krbovými kamny.

 • Snadná obsluha

Můžete ho snadno ovládat z mobilu. A když budete budete chtít, i přímo na termostatu v místnosti.

 • Žádné revize

Narozdíl od ostatních druhů vytápění nepotřebujete žádné pravidelné revize a servisní zásahy

 • Rychlá instalace

Elektrické podlahové vytápění se rychle a snadno instaluje. A vydrží opravdu dlouho.

 • Bezpečný provoz

Provoz elektrického podlahového vytápění je bezpečný. Na rozdíl od systémů plněných kapalinou u elektrického nehrozí žádná havárie a únik tekutiny.

 • Nízké provozní náklady

Pokud máte  dobře zateplený dům, patří elektrické podlahové topení mezi ty nejvýhodnější způsoby vytápění. Neplatíte žádné revize ani jiné dodatečné náklady.

 • Přesná regulace

Pro každou místnost si můžete nastavit teplotu jak potřebujete. Jednoduše si nastavíte topný plán na celý týden, který obsahuje topné události pro každý den i místnost.

 • Náklady pod kontrolou

Přesně víte, jaká je spotřeba energie v každé místnosti i celém domě. Data si můžete jednoduše exportovat včetně grafického znázornění podlahových i prostorových teplot.

Zároveň při instalaci malé domácí fotovoltaické elektrárny můžete mít vlastní elektřinu ze slunce, univerzální zdroj energie pro domácnost i v případě výpadku proudu, částečnou nezávislost na dodavatelích energie a část roční spotřeby zdarma.

 • Nezabere žádné místo

Po instalaci už o něm prakticky nevíte. Na rozdíl od ostatních způsobů vytápění nezabere žádné místo. 

 • Všechny druhy podlah

Můžete si vybrat podlahu, jakou chcete. Hodí se totiž pro pro všechny běžné podlahové krytiny od dlažby přes vinyl, plovoucí podlahu, lino, koberec až po marmoleum.

 • Rodinné domy i komerční objekty

Můžete ho mít v rodinném domě, na chalupě nebo i komerčních objektech. Tam všude bude dávat to nejpříjemnější teplo od nohou.

 • Žádné skladovací prostory

Nepotřebujete žádný prostor pro uskladnění dřeva, uhlí nebo pelet. Nemusíte nikde přikládat ani se vám doma nebude prášit při vynášení popela. 

 • Doživotní záruka

Neslibujeme zajíce v pytli. Našemu podlahovému vytápění poskytujeme doživotní záruku. 

Pokud o elektrickém podlahovém vytápění chcete vědět víc, zavolejte nám nebo napište. Rádi vás uslyšíme nebo si přečteme váš email. A vašim požadavkům se hned začneme věnovat. 

Každý měsíc posíláme zajímavé informace, jak správně vytápět, větrat nebo získávat energii. Přihlášením souhlasíte s podmínkami.

Zadat nezávaznou poptávku

Přidat další přílohu

* Celková maximální velikost příloh je 10MB.

Přihlášení k odběru novinek

Přihlášení k odběru novinek

Děkujeme za Vaši poptávku.

Vaše poptávka byla úspěšně zaznamenána a putuje ke zpracování.
Kopie zadání Vám přijde obratem do e-mailové stránky.

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán na info@v-system.cz

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za registraci.

Pokud byla úspěšná, informace o registraci přijde obratem do Vaší e-mailové schránky. Prosíme zkontrolujte si.