Nabídka “FVE zdarma”

Děkujeme, že máte zájem o speciální nabídku na domácí FVE (fotovoltaickou elektrárnu) zdarma.

Udělejte první krok! Registrujte se.

Registrujte se v období od 6.9.2021 do 16.9.2021 jako zájemce o využití akce. Registraci provedete vyplněním formuláře a odesláním nezávazné online poptávky. Akce je platná při pořízení komplexního řešení technologií od společnosti V-systém, které jsou doporučeny na základě energetického posouzení objektu (PENB) od energetických specialistů společnosti V-systém.

FVE je získána bezplatně v případě, že zákazník pořizuje SOLU START a čerpá dotaci NZÚ, kde je obvyklá účast zákazníka 69 000Kč vč. DPH a tuto částku kompenzuje v případě splnění podmínek společnost V-systém. V případě, že si zákazník zvolí větší variantu FVE než je SOLU START, pak je tato částka příspěvkem.

Podmínky pro využití akce jsou:

  • promoakce je určena pro novostavby či rekonstrukce stávajících domů, které jsou určeny a užívány k bydlení; akce je platná pro individuální investory;
  • Energetické posouzení objektu proběhne od společnosti V-systém, které bude provedeno v souladu s platnou legislativou a v rozsahu potřebném pro získání stavebního povolení. Energetické posouzení je zpoplatněno částkou 3 500Kč bez DPH. V případě, že se projekt bude realizovat, částka bude dobropisována;
  • V zakázce budou pořízeny technologie z portfolia společnosti V-systém, které vyjdou jako doporučené z optimalizace PENB;
  • Podmínkou promoakce je uzavřená smlouva, úhrada zálohové faktury nebo dodávka do 31.3.2022.

Jak postupovat pro získání “FVE zdarma”

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář. Do formuláře doplňte: ECONOMIA, abychom poznali, že se jedná o promoakci “FVE zdarma”.

Zveme Vás na For Arch, kde Vám technologie V-systém a způsob jejich navrhování rádi přiblížíme, nabízíme Vám vstupenku zdarma ke stažení.

Těšíme se na viděnou a na spolupráci.

Každý měsíc posíláme zajímavé informace, jak správně vytápět, větrat nebo získávat energii. Přihlášením souhlasíte s podmínkami.

Zadat nezávaznou poptávku

Přidat další přílohu

* Celková maximální velikost příloh je 10MB.

Přihlášení k odběru novinek

Přihlášení k odběru novinek

Děkujeme za Vaši poptávku.

Vaše poptávka byla úspěšně zaznamenána a putuje ke zpracování.
Kopie zadání Vám přijde obratem do e-mailové stránky.

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán na info@v-system.cz

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za registraci.

Pokud byla úspěšná, informace o registraci přijde obratem do Vaší e-mailové schránky. Prosíme zkontrolujte si.