iWWT

Děláme věci jednoduše. Proto vytápění a větrání celého domu můžete snadno ovládat z mobilu, stejně tak jako venkovní ohřevy a žaluzie. 

S iWWT vás kromě příjemného tepla od nohou zahřeje i to, že budete mít dokonalý přehled o průběhu vytápění a spotřebě energie v jednotlivých místnostech i celém domě. Pomocí iWWT snadno nastavíte topné režimy pro jednotlivé místnosti nebo zóny, kterých může být klidně až 16. A lehce nastavíte samostatný topný plán na celý týden i pro jednotlivé dny. 

Systém větrání je automatický a nastaví ho naši technici. Pokud ale budete chtít, můžete si sami pomocí iWWT zapínat mimořádné větrací události a sledovat je s mobilem v ruce. Tímto způsobem také zvýšíte nebo snížíte intenzitu větrání v jednotlivých místnostech přesně tak, jak potřebujete, aniž byste vyvětrali cenné teplo. Ve vašem domově se díky účinné filtraci ani nebudou hromadit škodlivé látky, jako je CO2, prach nebo pyl.   

S iWWT máte plně pod kontrolou také vyhřívání venkovních ploch či okapů i ovládání venkovních žaluzií.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

Každý měsíc posíláme zajímavé informace, jak správně vytápět, větrat nebo získávat energii. Přihlášením souhlasíte s podmínkami.

Zadat nezávaznou poptávku