„Přijďte“ za námi na online veletrh VELON 22.-23. ledna 2021 vždy od 9:00 hod.

 

Počítejte s námi

S energií žijeme každý den. A pravděpodobně je to pro nás taková samozřejmost, že si to ani neuvědomujeme. Nebo jednou za rok, když nám přijde vyúčtování. Až když plánujeme stavbu nového rodinného domu a pořízení technologií, začínáme o energiích více přemýšlet. Připravili jsme si pro Vás podrobnosti o technologiích ve 4 úsporných domech, které plánují naši klienti do svých staveb po vydání nové vyhlášky č. 264/2020 ze září 2020.

Různé domy, různé preference, různé technologie. Všechny domy jsou úsporné, splňují všechny legislativní podmínky a jejich majitelé mají jasno v tom, co v domě opravdu chtějí.

Pořízení úsporných technologií podle nových energetických regulací nemusí stát ranec, stačí počítat s námi. Optimalizujeme postavení domu na parcele, ověříme plánované konstrukce, doporučíme ekonomicky zdůvodnitelné úpravy a materiály, na které je ještě čas, připravíme PENB. Následně dodáme všechny klíčové technologie včetně kompletní projektové dokumentace a vyběháme vyřízení dotace.

Prolistujte si letáček Žijeme (s) energií

Nechte se inspirovat našimi ukázkovými příklady. Dozvíte se mimo jiné, jaká je možná výše dotace.

Jaké klíčové technologie dodáváme

  • vytápění
  • větrání
  • fotovoltaiku
  • chlazení

A to včetně možnosti ovládání hlavních technologií v domě z mobilního zařízení pomocí chytrého řízení iWWT.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

Každý měsíc posíláme zajímavé informace, jak správně vytápět, větrat nebo získávat energii. Přihlášením souhlasíte s podmínkami.

Zadat nezávaznou poptávku

Přidat další přílohu

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán na info@v-system.cz

Děkujeme za registraci.

Pokud byla úspěšná, informace o registraci přijde obratem do Vaší e-mailové schránky. Prosíme zkontrolujte si.