Těšíme se na Vás na FOR ARCHU od úterý 21.9. Klikněte pro vstupenku zdarma.

 

Po roce opět na veletrhu FOR PASIV

Pokud chcete stavět nízkoenergetický nebo nulový dům, neměla by vám návštěva veletrhu FOR PASIV uniknout. Dozvíte se na něm o technologiích, legislativě i možnosti získat dotace.

Veletrh FOR PASIV se tradičně koná na výstavišti v Letňanech ve dnech 6. – 8.2.2020. Těšit se na vás budeme u našeho stánku s označením C9, který najdete v hale 2. Co se u našeho stánku můžete dozvědět a co budeme na veletrhu prezentovat?

V prvé řadě představíme systémy pro úsporné budovy. Do nabídky jsme nově zařadili řešení fotovoltaických elektráren, u našeho stánku se ale dozvíte také vše o řízeném větrání s rekuperací tepla i elektrickém podlahovém vytápění. Rozhodnout se pro elektrické podlahové topení má celou řadu výhod, se kterými vás rádi seznámíme, stejně jako s možnostmi použití topných kabelů pro různé druhy podlah. Kromě nejmodernějších technologií u nás najdete i pestrou nabídku designových přímotopů. 

Po celou dobu trvání výstavy vám budou k dispozici naši specialisté na vytápění, větrání i fotovoltaiku. Pokud se chystáte stavět nebo rekonstruovat, konzultace s našimi odborníky se vám určitě vyplatí. Domy stavěné v roce 2020 mají výraznější požadavky na snižování energetické náročnosti než kdy dříve. Náš energetický specialista vám rád pomůže se v energetických trendech zorientovat.  

Naši odborníci poradí, jak nejlépe vybrat vhodné technologie do vašeho úsporného domu současně při splnění nových legislativních požadavků na stavebníky a nové domy. Ať už se chystáte stavět nový dům nebo rekonstruovat starší, zastavit se u našeho stánku se vám určitě vyplatí.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

Každý měsíc posíláme zajímavé informace, jak správně vytápět, větrat nebo získávat energii. Přihlášením souhlasíte s podmínkami.

Zadat nezávaznou poptávku

Přidat další přílohu

Přihlášení k odběru novinek

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán na info@v-system.cz

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za registraci.

Pokud byla úspěšná, informace o registraci přijde obratem do Vaší e-mailové schránky. Prosíme zkontrolujte si.