Nový katalog V-systém elektro

Snažíme se neustále držet krok s trendy na trhu. Nové technologie i případné související vyhlášky nejprve sami důsledně zkoumáme a následně je propojujeme se stávajícími osvědčenými řešeními a nabídkou našich služeb a přinášíme Vám je v té nejlepší podobě. A co přesně nového tedy najdete v novém katalogu V-systém elektro?

Nová vyhláška o ENB a elektrické topení od roku 2020

Jak to aktuálně je a bude s elektrickým vytápěním a novou vyhláškou o ENB? Neúplné informace a fámy, které na toto téma různě kolují, bychom rádi uvedli na pravou míru. Zásadní informace k tomuto tématu tedy najdete hned na první straně nového katalogu.

Další část katalogu se věnuje našim službám. Jednou z nich jsou služby našich energetických specialistů. Kdo se do tématu o “ENB 2020” potřebuje ponořit hlouběji, může využít jejich služeb. Poradí si s každou stavbou. (Strany 4-5.)

Řízené větrání s rekuperací detailně

Čím dál větší pozornost a oblibu získává technologie pro automatické větrání rodinných domů a zajištění zdravého vzduchu v domácnosti po celý den a rok. Proto jsme řízenému větrání s rekuperací tepla věnovali tentokrát ještě o něco více prostoru.

Půdní větrací jednotka FLUO Attic L

Hezky přehledně zde najdete nabídku větracích jednotek FLUO. V nabídce máme větrací jednotky pro všechny typy rezidenčních objektů – od bytů, přes rekonstrukce, po novostavby rodinných domů.

Do katalogu jsme nově přidali také často používané půdní jednotky FLUO Attic. Přehled jednotek s technickými parametry najdete na stranách 54-55.

interiérový ventil z bukového dřeva

Pro investory bude jistě zajímavá sekce s přehledem koncových – pohledových prvků – a to včetně jejich vyobrazení. Prohlédnout si je můžete na stranách 57, 66 a 67. V nabídce jsou nově i designové skleněné pokojové ventily (vyústky) či krásná mřížka z bukového dřeva FLUO ROOM. Vzorky ventilů Vám rádi odprezentují naši regionální manažeři.

Sekci o větrání jsme také rozšířili o informace a tipy k instalaci. Díky tomu i na fotkách můžete vidět, jak snadné je instalovat námi navrhované systémy řízeného větrání. (Strany 59-60.)

Novinkou v našem sortimentu jsou rozváděcí a koncové boxy vybavené “klik” systémem. Díky tomu je mnohem snadnější instalace flexibilních potrubí a zrychlí se tak čas montáže a zároveň je zajištěna vyšší třída těsnosti.

zaregulování systému rekuperace

Součástí námi dodávaného řešení rekuperace je plno služeb. Najdete je na straně 61.

Montážní firmy mohou využít například nabídky odborného vedení první montáže (šéfmontáž na první zakázku). Dále je možné objednat služby: zaregulování a nastavení jednotky do rovnotlaku a nastavení průtoků v každé místnosti, servis jednotky, odborné měření průtoků, teplot, vlhkosti apod. s využitím speciální měřicí techniky či zpracování projektu pro účely dotace Nová zelená úsporám.

Měřák pro ověření kvality vzduchu vnitřního prostředí

V nabídce najdete také možnost zapůjčení měřáku pro zjištění hodnot CO2, vlhkosti a teploty ve Vašem domově, například v noci v ložnici v zimním období. Pro zajímavost můžete vyzkoušet měřit 3 noci následující po sobě a zkoušet, jaké koncentrace CO2 budou při zavřeném či otevřeném okně nebo při využití mikroventilace. V případě zájmu o zapůjčení měřáku rovněž kontaktujte svého regionálního zástupce.

To vše a ještě mnohem více najdete nyní v našem aktuálním hlavním katalogu. Pokud jste jej ještě neprolistovali, neváhejte.

Každý měsíc posíláme zajímavé informace, jak správně vytápět, větrat nebo získávat energii. Přihlášením souhlasíte s podmínkami.

Zadat nezávaznou poptávku

Přidat další přílohu

Přihlášení k odběru novinek

Přihlášení k odběru novinek

Děkujeme za Vaši poptávku.

Vaše poptávka byla úspěšně zaznamenána a putuje ke zpracování.
Kopie zadání Vám přijde obratem do e-mailové stránky.

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán na info@v-system.cz

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za registraci.

Pokud byla úspěšná, informace o registraci přijde obratem do Vaší e-mailové schránky. Prosíme zkontrolujte si.