Daruj srdce

I letos jsme se rozhodli pomoci potřebným. Již několik let jako V-systém podporujeme místní organizaci Rytmus, která pomáhá zdravotně postiženým zlepšovat kvalitu života.

Tentokrát jsme zvolili formu dobrovolné charitativní sbírky “Daruj srdce”, do které se mohou zapojit i další. Také ostatní divize naší společnosti Saint-Gobain organizují charitativní sbírky na podporu místních organizací či charitativních projektů.

“Divize společnosti Saint-Gobain i letos věnují své srdce. Darujte ho také.”

Všechny divize společnosti Saint-Gobain se už teď dohromady zavázaly rozdělit letos mezi vybrané společnosti částku minimálně 750 000 Kč. Výsledná částka pak záleží na štědrosti zaměstnanců, případně dalších, kteří se budou chtít zapojit.

Jak se zapojit do projektu Daruj srdce

  • Přispějte v období 28.11. – 12.12.2022.
  • Za symbolickou cenu 30 Kč si koupíte papírové srdíčko. (Každý samozřejmě může přispět i větším obnosem. Nákup srdíčka je zcela dobrovolný a je na každém, kolik se rozhodne přispět. Srdíčko si můžete koupit i opakovaně.)
  • Příspěvek vhodíte do zapečetěné kasičky (v zákaznicém centru).
  • Na srdíčko napíšete své jméno a to pak následně zavěsíte/zavěsíme na stromek.
Daruj srdce 2022

Kdy se dar předává

Předem vybrané organizaci po ukončení sbírky do Vánoc předáme šek na vybranou částku.

Jak letos sbírka proběhla, včetně předání daru, Vás prostřednictím fotodokumentace budeme informovat na sociálních sítích a v tomto příspěvku právě po skončení sbírky a předání šeku.

Koho V-systém letos podpoří

Daruj srdce pro Rytmus

V-systém letos daruje minimálně 10 000 Kč. Společnost, kterou jsme vybrali, je Rytmus Střední Čechy, se kterou spolupracujeme již dlouhodobě. Rytmus pomáhá lidem s postižením, kteří chtějí žít svůj vlastní život, ale sami se o to nedokážou postarat. Rytmus jim pomáhá například se samostatným bydlením nebo s nalezením možností pracovního uplatnění.

My jsme tak jejím prostřednictvím v dřívějších letech podpořili mimo jiné konkrétně pana Milana a slečnu Lenku. V roce 2020 jsme také obdrželi ocenění za 2. místo Zaměstnavatel roku v soutěži Stejná šance, kterou právě Rytmus každoročně pořádá.

Daruj srdce v minulých ročnících

Jak probíhaly minulé ročníky v ostatních divizích a na jaké organizace divize letos vybírají, se dočtete v článku na stránkách Saint-Gobain.

Každý měsíc posíláme zajímavé informace, jak správně vytápět, větrat nebo získávat energii. Přihlášením souhlasíte s podmínkami.

Zadat nezávaznou poptávku

Přidat další přílohu

Přihlášení k odběru novinek

Děkujeme za Vaši poptávku.

Vaše poptávka byla úspěšně zaznamenána a putuje ke zpracování.
Kopie zadání Vám přijde obratem do e-mailové stránky.

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán na info@v-system.cz

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za registraci.

Pokud byla úspěšná, informace o registraci přijde obratem do Vaší e-mailové schránky. Prosíme zkontrolujte si.