About us

Věříme v sílu a užitečnost elektřiny, kterou považujeme za čistý zdroj energie s velkou budoucností. Naše vášeň pro ni hoří již více než dvě dekády, po které působíme na českém a slovenském trhu. Po celou dobu naší existence nabízíme jen ta řešení, která sami používáme a víme, že jsou opravdu spolehlivá a účinná a ideální pro současné úsporné, zdravé a moderní bydlení.  

Pro každého zájemce o naše služby či produkty připravíme zdarma návrh konkrétního technického řešení. K návrhu přistupujeme vždy individuálně a komplexně. V případě zájmu začneme doporučením technologií již ve fázi projektu za pomoci PENB případně zajistíme návrh energetické optimalizace objektu či úpravy současného PENB. Jednotlivé technologie navrhujeme tak, aby vzájemně dávaly smysl – uživatelsky i ekonomicky.

K našim technologiím patří:

 • větrání s rekuperací tepla,
 • podlahové vytápění a přímotopné panely,
 • fotovoltaika,
 • zimní ochranné aplikace pro Vaši bezpečnost (protimrazové ohřevy potrubí, okapů a svodů a venkovních ploch),
 • průmyslové aplikace pro zajištění procesních teplot ve výrobních provozech.

Naše služby:

Spokojenost našich zákazníků nám leží na srdci. Proto jsou pro nás důležité služby a osobní přístup. Zákazníka si získáme často právě tím, že naši nabídku a důvod námi navrženého řešení pečlivě vysvětlíme, podložíme jasnými argumenty, výpočty a zkušenostmi a referencemi jiných zákazníků. To vše se zpravidla odehrává osobně přímo na stavbách nebo v ideálním případě již nad počínajícím projektem.

Zaměřujeme se na komplexní řešení technologií ve vazbě na minimalizaci nákladů Vašeho domu. Naše služby počínají energetickým poradenstvím, návrhy technických řešení a zajištění komplexní dodávky technologií na klíč až po vyřízení dotací a servis. Partnerům nabízíme školení formou webinářů, dozorování na první instalaci a další. K našim aktivitám také patří zavádění nových produktů na trh, vzdělávání, inovace a vývoj.

 • poradenství a vzdělávání
 • energetické poradenství, optimalizace projektu a zpracování PENB
 • návrh komplexního řešení a konzultace na stavbě
 • dodání technologie
 • dozorování prvních zakázek
 • vyřizování dotací

Historie společnosti:

Na trhu jsme již 24 let a stále pro Vás sledujeme aktuální trendy ve stavebnictví, v oblasti energetické náročnosti budov a dotací. Společnost od svého založení a odvážných začátků s hrstkou věrných zaměstnanců v průběhu let rostla a neustále se vyvíjela. Ke dnešku V-systém tvoří 50členný tým profesionálů. Od léta 2022 jsme také součástí skupiny Saint-Gobain a díky tomuto spojení jsme schopni nabídnout i izolace Isover, stavební materiály od Weber a Rigips, doporučit sklovláknité produkty od Adfors a skelné výplně od Glassolutions.

Služby a technologie V-systém pro Vaši stavbu a rekonstrukci můžete poptat například přes náš poptávkový formulář.

Nabídku stavebních materiálů ostatních divizí Saint-Gobain získáte prostřednictvím Centra technické a obchodní podpory Saint-Gobain.

Každý měsíc posíláme zajímavé informace, jak správně vytápět, větrat nebo získávat energii. Přihlášením souhlasíte s podmínkami.

Zadat nezávaznou poptávku

Přidat další přílohu

Přihlášení k odběru novinek

Přihlášení k odběru novinek

Děkujeme za Vaši poptávku.

Vaše poptávka byla úspěšně zaznamenána a putuje ke zpracování.
Kopie zadání Vám přijde obratem do e-mailové stránky.

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán na info@v-system.cz

Děkujeme za registraci.

Formulář byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za registraci.

Pokud byla úspěšná, informace o registraci přijde obratem do Vaší e-mailové schránky. Prosíme zkontrolujte si.